9ffdf5da88a9679c6235170a372f62bc.jpg
32fd38c8f8a6dc397757208c2ab87947.jpg
lupenka-na-rukou-lecba.jpg
lupenka.jpg

INFORMACE O NAŠEM PRODUKTU

Krém DurrDerma podporuje péči o pokožku postiženou lupénkou. Výrobek DurrDerma neobsahuje konzervační látky ani umělá barviva a je dermatologicky testovaný. S historickými kořeny v arabsko-řecké receptuře se produkt DurrDerma stal naším posláním pro péči.

CO JE DURRDERMA

durdrema.jpg

Vitamíny, minerály, olivový olej a černý kmín, to je patentovaná kombinace aktivních složek v produktu DurrDerma. Je založen na starodávném receptuře, která byla přizpůsobena současnosti s využitím orientálních a evropských poznatků z přírodní medicíny.

Krém na péči o pokožku DurrDerma jako doprovodné opatření podporuje léčbu kožních onemocnění, jako je lupénka a neurodermatitida. Díky složení tradičních bylinných přípravků bez konzervačních látek a barviv má krém antioxidační a protizánětlivé účinky a je vhodný pro lidi všech věkových skupin. Tento přírodní produkt pro péči o pleť nabízí alternativu k léčbě kortizonem, zejména pro těhotné ženy, alergiky a děti.

Unikátní recepturu DurrDerma vyvinul Thaher Kamal před více než 20 lety, když chtěl pomoci své vlastní dceři Miriam. Po úspěšné aplikaci u jeho dcery trpící neurodermatitidou a u samotného Franka Veita se zrodila základní myšlenka DurrDermy. Pacient a zakladatel Frank Veit na základě svých osobních zkušeností, učinil z prevence a léčby neurodermatitidy a psoriázy své osobní poslání.

Pro více infromací o produktu pište na náš email: info@estetikcare.cz nebo volejte +420 737 753 969