NÁŠ PRODUKT

Krém DurrDerma podporuje péči o pokožku postiženou lupénkou. Výrobek DurrDerma neobsahuje konzervační látky ani umělá barviva a je dermatologicky testovaný. S historickými kořeny v arabsko-řecké receptuře se produkt DurrDerma stal naším posláním pro péči.

CO JE DURRDERMA?

durdrema.jpg

Vitamíny, minerály, olivový olej a černý kmín, to je patentovaná kombinace aktivních složek v produktu DurrDerma. Je založen na starodávné receptuře, která byla přizpůsobena současnosti s využitím orientálních a evropských poznatků z přírodní medicíny.

Krém na péči o pokožku DurrDerma jako doprovodné opatření podporuje léčbu kožních onemocnění, jako je lupénka a neurodermatitida. Díky složení tradičních bylinných přípravků bez konzervačních látek a barviv má krém antioxidační a protizánětlivé účinky a je vhodný pro lidi všech věkových skupin. Tento přírodní produkt pro péči o pleť nabízí alternativu k léčbě kortizonem, zejména pro těhotné ženy, alergiky a děti.

Unikátní recepturu DurrDerma vyvinul Thaher Kamal před více než 20 lety, když chtěl pomoci své vlastní dceři Miriam. Po úspěšné aplikaci u jeho dcery trpící neurodermatitidou se zrodila základní myšlenka DurrDermy. Frank Veit na základě svých osobních zkušeností učinil z prevence a léčby neurodermatitidy a psoriázy své osobní poslání.

SPOLEČNOST DURRDERMA?

Společnost DurrDerma vyvíjí kosmetické výrobky pro péči o pleť s převážně přírodními přísadami pro péči o suchou a drsnou pokožku. Jako opatření doprovázející léčbu podporují léčbu kožních onemocnění, jako je lupénka a neurodermatitida.

Společnost se sídlem v Berlíně založili v roce 2012 Frank Veit a Thaher Kamal. Frank Veit je generálním ředitelem společnosti DurrDerma Healthcare GmbH a sám má psoriázu.

Název DurrDerma je odvozen z arabštiny „Al Durr“ - v překladu: perla a „Derma“, řeckého slova pro kůži. Perla se skládá z několika vrstev stejně jako lidská kůže. V přeneseném smyslu znamená DurrDerma „perleťová kůže“.

Výrobky s převážně čistě bylinnými přísadami vyrábí a prodává společnost DurrDerma Healthcare GmbH v Německu.

NAŠE VIZE

S přírodou za péčí a pohodou.

DurrDerma se specializuje na péči o psoriázu a pokožku poškozenou neurodermatitidou. S produkty péče o pleť DurrDerma chceme lidem pomoci sebevědomě vypořádat se svými kožními chorobami. Protože kůže není jen největším orgánem. Je to také náš přístup do světa, nabízí nám ochranu a smyslové prožitky.

„Zdravá pokožka, a tedy zdravé sebevědomí, jsou naším osobním zájmem,“ říká zakladatel Frank Veit. "Chceme umožnit lidem s psoriázou a neurodermatitidou vést bezstarostný život." Bez kortizonu a bez škodlivých vedlejších účinků. “

OSOBNÍ PŘÍBĚH FRANKA VEITA

Kouření, práce, stres, žádný sport, špatná výživa. Před několika lety žil Frank Veit v mediálním průmyslu každodenním životem mnoha lidí. Dlouhé pracovní dny byly spíše pravidlem než výjimkou. Až do jednoho dne, kdy se psoriáza, která byla vždy přítomna, tentokrát projevila více než kdy jindy. Znovu běhal od lékaře k lékaři a žádal o předepsání léků: krémy, masti, injekce, kortizon. Nic už nepomohlo. Místo toho se psoriáza rozšířila a hodnoty jater a ledvin se zhoršily. Byl přinucen přemýšlet mimo krabici (outside the box) konvenční lékařské péče a vyzkoušet alternativní možnosti.

„V určitém okamžiku je váš stres tak velký, že prostě vyzkoušíte všechno“.

Poté se Frank Veit náhodou setkal s vynálezcem krému na péči o pleť DurrDerma, panem Thaherem Kamalem. Jeho dcera Miriam měla neurodermatitidu. Pomohl mu prostudovat starověké spisy. Přečetli nespočet knih, dokud nenarazili na slibný recept. Po nocích práce a pečlivém výzkumu vyvinul krém, který měl poskytnout jeho dceři úlevu. Frank Veit to také použil a byl nadšen úspěchem léčby.

„ZRODIL SE ZÁKLADNÍ NÁPAD DURRDERMA“

Rychle si uvědomil, že není jediný, kdo by měl z krému těžit. Spolu s Thaherem Kamalem založil Frank Veit společnost DurrDerma (v překladu „perleťová kůže“), aby pomohla dalším postiženým lidem. Po celá léta pracovali na registraci a patentování receptury krému, změnili ji a vylepšili.

Pro více informací o produktu pište na náš email: info@estetikcare.cz nebo volejte +420 737 753 969