VÍCE O PRODUKTU

- Nový produkt DurrDerma „Recipe P“ s patentovanou kombinací přírodních ingrediencí.
 

- Lékařská případová studie z berlínského Charité dokazuje úspěšnost léčby při terapii doprovázející péči o pleť pro psoriázu.
 

- Ovlivněni byli i samotní zakladatelé společnosti.
 

Berlín, 12. června 2017 - Společnost DurrDerma uvádí na německý trh krém na péči o pleť DurrDerma „Receptura P“ pro péči o pleť doprovázející léčbu, tzv. Psoriázy. Vitamíny, minerály, olivový olej a černý kmín.

Nový produkt je založen na patentované kombinaci přírodních ingrediencí a je vhodný pro lidi všech věkových skupin. Zejména pro těhotné ženy, alergiky a děti nabízí krém pro péči o pleť alternativu k léčbě kortizonem (steroidní hormon) se známými vedlejšími účinky.

Portfolio léčby bylo publikováno v sérii testů Berlin Charité a výsledky byly prezentovány v časopise „Journal of Traditional and Complementary Medicine“ a na fakultě „Elsevier“: 83 procent účastníků ukázalo snížení skóre PASI (závažnost psoriázy) o více než 75 procent. Chceme, aby lidé s psoriázou byli schopni vést bezstarostný život." Bez kortizonu a bez škodlivých vedlejších účinků, říká zakladatel Frank Veit.

U receptu DurrDerma P jsme použili starořecko-arabskou recepturu a přizpůsobili jí současnosti.

Frank Veit sám trpí psoriázou. Po letech neúspěšné léčby konvenčními léky narazil před několika lety na bylinnou formulaci a aplikoval ji na sebe. Založením společnosti DurrDerma chce Frank Veit také zpřístupnit tuto alternativní kosmeceutiku dalším lidem.

Receptura DurrDerma P je v EU schválena jako kosmetický přípravek pro péči o pokožku. Díky složení tradičních bylinných přípravků bez konzervačních látek a barviv má krém na péči o pleť antioxidační a protizánětlivý účinek. Název DurrDerma vznikl kombinací slov „Al Durr" - perla (přeloženo z arabštiny) a „Derma" - kůže (přeloženo z řečtiny). Perla se skládá z několika vrstev, stejně jako lidská kůže. V přeneseném smyslu znamená DurrDerma „perleťová kůže“.

DurrDerma je také osobním zájmem Franka Veita: „Naše kůže je největším orgánem. Je naším přístupem do světa, nabízí nám ochranu a smyslové prožitky. Proto je pro nás zdravá kůže, a tedy zdravé sebevědomí, důležité. A ještě více - je naším posláním.

Pro více infromací o produktu pište na náš email: info@estetikcare.cz nebo volejte +420 737 753 969